Nazwa kategorii

Jak rozłożyć namiot dla dzieci

Jak złożyć namiot zabaw dla dzieci?

Dzieci bardzo lubią budować domy z improwizowanych materiałów: krzesła, fotele, poduszki, koce i koce. W takich domach cudownie jest bawić się lalkami, chować przed złym Babą Jagą i włączać latarkę w ciemności.

Jedna szkoda, ten dom nie jest silny. Jeden ruch - a dach jest już złamany. A potem ściany z nią. Dzieci są zdenerwowane. Ale rodzice są podekscytowani: jak bezpieczny jest ten dom?

Namioty gier dla dzieci pojawiły się w sprzedaży jako doskonałe wyjście. Lekkie i trwałe, mogą wyglądać jak prawdziwy zamek dla księżniczki, domu z tunelem, a nawet samochodu.

Z reguły są instalowane dosłownie w jednym ruchu. Ale zbieranie ich po grze nie jest takie łatwe. Jak dodać namiot dla dzieci, aby umieścić go w małej okładce? Przez kilka miesięcy w kącie pokoju stoi namiot. Lub na balkonie.

Ale napis na okładce zapewnia, że ​​w jednej chwili można zapakować namiot do zabawy w osłonę. Co robimy źle? Zrozumiemy to razem.

Co to jest namiot do gry szkieletowej dla dzieci?

Takie namioty mogą mieć różny wygląd - biedronka, zaokrąglony dom. Ale wszystkie są bardzo podobne do zwykłych namiotów turystycznych, zainstalowanych za pomocą rurowej ramy.

Rury zbiera się dłużej, wpycha w rowki tkaniny domu i mocuje w specjalnych kieszeniach lub przewiązuje linami.

Ich demontaż jest prosty - aby rozwiązać wiązania lin, wyjąć szkielet i połączyć szmatkę. Namiot turystyczny idzie trochę dłużej, ale tylko ze względu na duże wymiary.

Co to jest namiot druciany dla dzieci?

Sytuacja z namiotami do gier drucianych jest zupełnie inna. U podstawy ramy znajduje się cienki i mocny drut.

Zainstaluj to - zajmuje to naprawdę minutę: wystarczy pobrać z pakietu i wdrożyć. Dzięki elastycznym drutom usztywniającym sam namiot przyjmuje pożądaną formę.

Ale żeby zebrać namiot po raz pierwszy, okazuje się, że wcale. Prawdopodobnie dlatego, że rodzice boją się uszkodzić usztywniacze lub zrobić coś złego. Jeśli w Twoim domu nie ma instrukcji montażu lub nie możesz go rozwiązać, spróbuj użyć naszego algorytmu działania.

Jak złożyć kwadratowy namiot dla dzieci: instrukcje krok po kroku

 1. Stań twarzą do ściany domu (dowolnego) i chwyć żebra po obu stronach.
 2. Następnie krawędź, którą trzymasz prawą ręką (lub lewo, jeśli jesteś leworęczny), pchnij do przodu - w przeciwległym rogu.
 3. Teraz dom wygląda jak książka, którą składasz, zamykając strony.

 1. Zachowaj złożony dom za bocznymi żebrami w ich dolnej jednej trzeciej ("floor9raquo, do siebie, dachu - od siebie). Przenieś ręce do siebie, jakby nawijały jedne na drugie. W takim przypadku żebra z drutu zwiną się na ósemce, gdy dołączysz do rąk.
 2. Dwie "głowy 9raquo; twoich ośmiu na siebie.
 3. Masz mały dom w rękach pierścionka. Teraz można je łatwo wyczyścić w okrągłym pudełku.

Proces dodawania zostanie zilustrowany bardziej szczegółowo za pomocą wideo:

Jeśli ósemka nie jest ci podana lub projekt domu nie chce się złączyć w ten sposób, spróbuj innej opcji:

 1. Złożony w "book9raquo; Dom płaski postawiony na podłodze lub dowolnej innej powierzchni.
 2. Dolna część ("pół na dziewiątkę") zbliża się do "sufitu" 9quo; Prawa ręka trzyma dolną część domu, podczas gdy lewa przytrzymuje sztywne żebro w środku.
 3. Delikatnie naciśnij stronę do góry. Punkt orientacyjny - prawa ręka znajduje się pośrodku górnej części domu. Do tego i pociągnijcie ścianę boczną.
 4. Ponieważ namiot ma usztywnienia, w zwiniętej na pół domu ma zaokrąglone boki. Podczas składania bocznej części obróć ją lekko, jak koło, wokół własnej osi.
 5. Naciśnij też, prawą ręką, zamieniając się w pierścień.
 6. Druga połowa jest umieszczona na górze pierwszej.
 7. Masz znowu wygodne kółko w dłoni. Umieść go w pokrywie.

I kilka szczegółowych video składany kwadratowy domu drutu dzieci, w drugim procesie składania ramkę w kole jest przedstawiony w szczegółowym powolnego wersji:

Jak złożyć namiot trójkątny dla dzieci: szczegółowy algorytm

 1. Ten dom jest bardziej odpowiedni, by nazwać go piramidą. Stań twarzą do jednego z boków. Włóż jedną krawędź do środka, przesuwając w kierunku przeciwnym.
 2. Wypełnij wszystkie części panelu do środka, aby uzyskać płaski trójkąt.
 3. Gumka-retainer, znajdująca się na spodzie domu, musi pozostać na zewnątrz.
 4. Chwyć górę trójkąta i środkową część podstawy. Wykonując ruch ręką ośmiu, połącz obie ręce.

 1. LUB naciśnij górną część do podstawy. Boczne części wynikowej konstrukcji, jak w przypadku namiotu, zostaną zaokrąglone. Owiń jeden okrąg do środka podstawy. Drugi rozwinie się niezależnie.
 2. Umieść gumkę wokół wynikowego koła.
 3. Możesz umieścić złożony namiot w pokrywie.

Jeszcze dokładniej, algorytm składania jest przedstawiony na następującym wideo:

Jak zebrać okrągły namiot dziecięcy "Zamek księżniczki": schemat działań

Czy można ukryć tak duży i luksusowy zamek w małym okrągłym woreczku? Zgadza się.

Zamek księżniczki należy do kategorii namiotów ramowych, które są montowane na zasadzie turysty dla dorosłych.

 1. Usuń stojący stojak z ramy. Trzymają cylinder wieży w pionowej pozycji.
 2. Ten długi kij składa się z kilku małych, założonych na gumkę. Złóż je razem.
 3. W ten sam sposób postępuj z resztą personelu twojego zamku.
 4. Masz okrągłą podstawę i okrągły wierzchołek wieży. Połącz je ze sobą. Wyciągnij cylinder butli do środka.
 5. Weź obie strony koła obiema rękami. I znowu zrób ósemkę - jedna ręka odwraca się, druga druga.
 6. Połącz dwa koła po osiem.
 7. Z elastyczną taśmą przymocowaną do podstawy namiotu, zabezpieczyć powstałą strukturę. Zamek jest gotowy do "ukrycia" 9raquo; w okrągłym pudełku.

Jak zbierać i usuwać namiotowe autobusy, samochody, pociągi i inne "nieziemskie piękno"?

Jak pewnie sobie sprawę, namiot wszystkich dzieci, niezależnie od ich wyglądu, są utworzone na tej samej zasadzie. Jazda działania jest taka sama w obu przypadkach: połączyć powierzchnie boczne, mają płaski kształt i łatwy, pełne wdzięku ruchy jej ośmiu twist.

Osiem należy również złożyć na pół i - voila - namiot jest złożony!

Jak zebrać i zdemontować namiot dla dzieci

Wydaje się, że nic nie jest łatwiejsze niż zbieranie i rozbieranie namiotu dla dzieci. Jednak wielu rodziców narzeka na problemy, które pojawiają się w nowoczesnych kopiach takich domów gier. Dlatego w tym artykule rozważymy główne możliwości montażu / demontażu namiotów dziecięcych.

W rzeczywistości producenci produkują dwa główne typy namiotów gier: ramy (oparte na rurach prowadzących) i druty (przyjmują formę). Spójrzmy na obie opcje.

Namioty ramowe.Domy te są bardzo podobne do zwykłego namiotu dla dorosłych. Jeśli byłeś na wycieczce i obserwowałeś, jak jest zainstalowany lub uczestniczył w procesie instalacji, montaż namiotu szkieletowego dla dziecka będzie dla Ciebie łatwy. Montaż odbywa się za pomocą dostarczonych rurek prowadzących. Doskonale zachowują kształt obszernego domu. A oto kilka żywych przykładów takich namiotów: namiot gry Ladybird i namiot z tunelem "Pony" Five Stars.

Należy zbierać tuby (elastyczne elastyczne opaski znajdują się wewnątrz, oddzielne części nakłada się na siebie, uzyskuje się długą rurkę), wkłada się do specjalnych rowków tkankowych i przymocowuje się do kieszeni na bibułki (lub wiąże sznurkami). To wszystko - dom jest gotowy. W zależności od konfiguracji namiotu do gry rurki umieszcza się po przekątnej lub wzdłuż obwodu. Rurowa ramka dobrze trzyma kształt.

Instalacja konstrukcji zajmuje trochę czasu, dlatego lepiej jest kupić taki dom, a nie na krótką daną, ale zainstalować namiot w miejscu zarezerwowanym na co najmniej kilka dni. Ze względu na pięciominutową grę dziecka, które będzie zbierać, będzie dość wybredna.

Namioty z drutu. Druga grupa namiotów gier natychmiast znajduje swój kształt, gdy tylko zostanie zdjęta z okładki i wyprostowana. Ten dom ma żebra usztywniające w postaci plecionego elastycznego drutu. Oto przykłady takich namiotów:

Ponieważ sam namiot ma odpowiedni kształt, pojawia się kolejne pytanie - jak go złożyć po meczu? Istnieją dwie opcje.

Opcja 1. Konieczne jest złożyć dom na pół, a następnie w formie 8-ki. Następnie 8-krotnie złożony ponownie na pół. Aby lepiej zrozumieć, jak wygląda w danym przypadku, możesz obejrzeć film:

W poniższym filmie widoczna jest również zasada budowania domu:

Opcja 2. Pierwsza metoda jest dobra, ale producenci nie zalecają namiot zabaw każdym razem Twist dzieci, gdyż może dojść do uszkodzenia żeber i dom straci formę. Z częstego używania lepiej po prostu ustanowić dom w stanie płaskim bez skręcania. W tej ramie elementy nie przenoszą ciężarów i gwarantują długi czas działania.

Wybierz dom gier dla dziecka, który może znajdować się w naszym katalogu pod nagłówkiem "Domy gier, namioty".

Kontynuując temat "osobistych doświadczeń", chcę wam dziś powiedzieć o naszej kolekcji książek "UMKA". Około sześć miesięcy temu zamówiłem pierwszy na naszej stronie Neopod.ru, i podobało nam się tak bardzo, że na razie ...

 • Niezwykli projektanci dla dzieci

  Jak wiesz, gry z projektantem są bardzo przydatne dla dzieci. Doskonale rozwijają umiejętności motoryczne palców, myślenie logiczne i przestrzenne, wprowadzają kolory, kształty, rozmiary, uczą ...

 • Dolls Munecas Arias

  Dla dziewczynki lalka jest nie tylko prezentem powitalnym, ale także harmonijną kontynuacją samej siebie. Grając lalkami, dziewczyna poznaje najlepsze kobiece cechy - miłość, dobroć, pieszczoty, troskę. Ona spróbuje sama ...

 • Jak nauczyć dziecko grać samodzielnie?

  Entuzjastyczne i samodzielne dziecko to marzenie każdej mamy. To prawda, czasami wydaje się, że nie chodzi o twoje dziecko. Niektóre dzieci uporczywie nie chcą się zajmować i wymagają od rodziców rozrywki.

 • Jak spotkać jesień z dziećmi

  Jesień to świetny czas. Nie jest jeszcze zimny, ale już nie jest gorący. Dzieci wracają z daczy, a na placach zabaw staje się głośno i zabawnie. Energia nagromadzona przez lato musi być gdzieś wydatkowana. A tutaj - co za b ...

 • Dodaj komentarz Anuluj odpowiedź

  Musisz być zalogowany, aby opublikować komentarz.

  Jak łatwo i szybko zbudować namiot numer osiem

  Często wielu podróżnych i turystów, zwłaszcza niedoświadczonych, ma trudności z złożeniem nowoczesnego namiotu. Aby jednak projekt był zwarty, miał minimalną przestrzeń i łatwo mieścił się w pokrywie, ważne jest również prawidłowe ułożenie. Oczywiście wszystkim produktom towarzyszą zwykle szczegółowe instrukcje, ale nie każdy może zrobić wszystko dobrze za pierwszym razem. Warto dowiedzieć się, jak zbudować namiot z ósemką, ponieważ ta metoda jest najczęstsza.

  Obecnie istnieje kilka rodzajów namiotów:

  Istnieje kilka rodzajów zimowych namiotów:

  Konstrukcje z zamkami i rzepy nieco różnią się od zwykłych, więc w momencie ich składania trzeba zamknąć wszystko, a następnie wcisnąć w jeden z rogów. Powstały rodzaj książki powinien być obrócony tak, aby jeden z jego rogów był "włączony". Pozostaje tylko nacisnąć dolne żebra na podłogę, a górne - aby pochylić się w dół i do przodu. Po zebraniu namiotu należy go zapakować w osłonę.

  Jeżeli wewnętrzne łuki namiotu ramowego nie zostaną wyciągnięte, wówczas taka konstrukcja jest montowana w podobny sposób, jak opisano powyżej. Ważne jest, aby początkowo tylko wydostać się z ziemi wszystkie kołki zainstalowane wzdłuż obwodu. Składany namiot, który nie mieści się w walizce, oznacza, że ​​procedura nie została wykonana prawidłowo. Wiedząc, jak prawidłowo zbudować namiot z wewnętrzną ramą, możesz łatwo wykonać podobną pracę z modelem, który ma wewnętrzną ramę.

  Zbierając namiot rybacki na osiem osób

  Aby zebrać namiot wędkarski, powinieneś początkowo ustawić go pionowo, miażdżąc jedną ze stron stopą. Następnie przytrzymaj górę dłoni i zacznij ją obracać o 180 stopni. Pierścień uformowany podczas skręcania musi być wygięty w dół. Następnie powstaje jeszcze jeden pierścień, aby połączyć się z pierwszym i umieścić namiot w pokrywie.

  Jak prawidłowo zebrać ósmy namiot dla dzieci

  Namioty dla dzieci z zabawkami są również podzielone na kilka typów:

  W rzeczywistości, wszystkie te projekty są składane i umieszczane w pokrywie na minutę, uwalniając dużo miejsca w pokoju. Ale czasami nie możesz sobie z nimi poradzić, jeśli nie wiesz, jak zbudować namiot z ósemką. Dom pierwszego typu składa się w następujący sposób:

  • Trzeba stanąć przed jedną ze ścian, trzymając dłonie dwoma przeciwnymi żebrami;
  • połączyć lewą i prawą stronę;
  • dolną jedną trzecią powstałej płaszczyzny należy chwycić za ręce, aby dach namiotu znajdował się w pozycji "od siebie" i położyć jedną rękę na drugiej, składając żebra o ósemkę;
  • Pierścienie wynikowej ósemki są ułożone jeden na drugim, po czym z powodzeniem mieszczą się w pokrywie.

  Znajomość podstawowych zasad pomoże także zbudować dom trójkąta. Aby to zrobić, musisz przyłożyć twarz do jednej ze ścian struktury i popychając żebra do przeciwległej krawędzi, włóż ją do środka. Aby uzyskać płaski kształt, wypełnij całą tkaninę, pozostawiając jedynie elastyczną opaskę znajdującą się poniżej. Obróć środkowy i górny, tworząc ósemkę.

  Ostatnio bardzo popularne stały się konstrukcje turystyczne - namioty produkowane w Chinach. Przyciągają one wielu nabywców nie tylko z łatwością obsługi, ale również z łatwością montażu. Ale czasami nie każdy może zrozumieć instrukcje, które opisują, jak złożyć chiński namiot ósemkowy. Często trudności pojawiają się na samym początku procesu. Tak więc, na początku montażu musisz dodać dwie boczne ściany, trzymając jedną stronę stopy. Powstały owal zostanie skręcony tylko w okrąg. Najlepiej jest zrobić to razem.

  Jak zbudować namiot turystyczny

  Automatyczne namioty, często nazywane półautomatycznymi, różnią się minimalną wagą, łatwością montażu i demontażu. Struktura usunięta z samej pokrywy otwiera się w powietrzu, przyjmując postać zmontowanego modelu, jeśli jest lekko potrząśnięta. Niektórzy miłośnicy przyrody nauczyli się tworzyć całe parkingi przy użyciu podobnych namiotów turystycznych. Co więcej, możesz zainstalować i zdemontować je o każdej porze dnia, niezależnie od warunków pogodowych. Istnieje jednak jedna wada związana z manufacturability produktu, ponieważ ma tę zaletę, zamienia się w prawdziwy problem, jeśli nie wiesz, jak zbudować namiot osiem. Program jest bardzo prosty, ale jeśli masz do czynienia z podwójnym lub potrójnym projektu, z przedsionkiem i markizy, eksperci zalecają, aby ćwiczyć procedury prodelyvat razem, zapamiętując wszystkie fałdy przestrzeni i zastosowanie odpowiedniego wysiłku.

  Początkowo złóż model, nadając mu płaski kształt. W zależności od rodzaju namiotu, wynik powinien być kwadratem, prostokątem lub trójkątem. Następnie złóż wszystkie boki w jeden i połóż je na ziemi. Pociągnij za jeden z końców, przyciskając namiot do przeciwległej krawędzi. Jak tylko zobaczysz, że łuki przybierają postać ósemki - przekręć je, tworząc krąg.

  Należy zauważyć, że jeśli południowa łapa nie wie, jak złożyć namiot z ósemką, plan demontażu powinien być przeprowadzony po prostu w przeciwnym kierunku. Poćwicz trochę w domu, po czym możesz z łatwością wykonać wszystkie niezbędne manipulacje w naturze.

  Dodaj komentarz

  − 3 = 1