Nazwa kategorii

Kostiumy dla dorosłych na nowy rok

Pomysły na świąteczny obraz dla dorosłych: stroje z Nowego Roku własnymi rękami

Długo wyczekiwane święta Nowego Roku to czas, kiedy można wreszcie odpocząć i odpocząć. Tradycyjnie takie święto to świąteczna sesja zdjęciowa, koncerty i imprezy firmowe, w których nie tylko dzieci, ale także dorośli muszą wyglądać odpowiednio.

Istnieje wiele opcji tworzenia nowego roku. Jeśli chcesz osiągnąć sukces - nie preferuj gotowych garniturów. Lepiej uszyć odpowiedni strój własnymi rękami, zwłaszcza, że ​​wciąż masz czas na przygotowanie.

Pomożemy Ci w jasne i zawsze trafne pomysły strojów sylwestrowych dla dorosłych własnymi rękami.

Nowy Rok kostium zimowy, dorosły, zdjęcie

Aby rozpocząć przygotowania, konieczne jest przedłożenie tematów kostiumu noworocznego dla dorosłych. Może odzwierciedlać symbolikę nadchodzącego roku, przedstawiać swoich ulubionych bohaterów lub korespondować z tematem sesji zdjęciowej / spektaklu dla dzieci / firmowych i innych wydarzeń, które zamierzasz zrobić.

Dowiedzmy się więcej o najczęstszych kostiumach dla dorosłych na Nowy Rok:

  • karnawałowe stroje dla dorosłych własnymi rękami mogą tworzyć na podobieństwo jednej z pór roku. W Nowym Roku warto rozwodzić się nad tematami zimy, ale inne obrazy można pokonać, aby wyglądały odpowiednio. Na przykład, jeśli masz zamiar przyjść na ucztę nie sam;

Stroje noworoczne dla dorosłych dla firmy są lepiej wykonywane na wzorach lub przyjmują za podstawę już gotowe ubrania, które pasują do twoich parametrów. Przed przygotowaniem materiałów do obrazu, pomyśl, będzie to kombinezon syntezy jądrowej (w postaci sukienki, sukni lub kombinezonu) lub osobno (top + spodnie lub spódnica).

Jednym z najczęstszych wariantów Przemienienia na Nowy Rok jest stworzenie kostiumu zimowego własnymi rękami. Do takiego zdjęcia potrzebny jest lekki materiał (biały, jasnoszary lub niebieski) oraz dodatkowe materiały do ​​dekoracji (deszcz, futro, błyskotka, koraliki i paciorki, wstążki itp.).

Jak uszyć noworoczny dorosły kostium zimowy własnymi rękami? Aby uszyć najprostszy strój, będziesz potrzebował dużej ilości tkanki: biorąc pod uwagę optymalną długość, złóż materiał na pół - i dokonaj cięcia w strefie gardła. Wszystko, czego potrzeba do dekoracji takiego garnituru, to wzór kołnierza i dolnej granicy tkaniny. Do tych celów odpowiednie jest dekoracyjne futro.

Na zdjęciu widać dwa obrazy: zimą i jesienią, które będą harmonizować ze sobą.

Jesienny kostium jest wykonany z jasnych tkanin: złotego, pomarańczowego, żółtego, brązowego i czerwonego. Jako akcesoria do tego stroju możesz przygotować kolorowe koraliki, a także samodzielnie wykonane liście, które zostaną dołączone do głównej części i nakryć głowy.

Strój zimowy Nowy Rok dorosły własnymi rękami, zdjęcie

Aby stworzyć letni temat, stwórz dorosły kostium słońca we własnych rękach. Będziesz potrzebował żółtej lub pomarańczowej ściereczki, tiulu (aby stworzyć przepiękną sukienkę) i gęstego materiału do symulacji promieni słonecznych (w strefie kołnierzyka lub na nakryciu głowy).

Nie mniej interesujące będzie wyglądać jak dorosły kostium wiosenny. Na tym obrazku musisz użyć jak najwięcej zieleni. Dlatego oprócz tradycyjnych akcesoriów, weź sztuczne gałązki i kwiaty. Mogą zrobić wspaniały wianek lub wstawkę na sukienkę.

Strój wiosenny dla dorosłego jest również wykonany na wzór. Powinieneś dostać darmową sukienkę z długimi rękawami: do tego wystarczy zrobić dwie półfabrykaty na układzie papieru (z przodu iz tyłu) - i uszyć po bokach, zamiatając wszystkie szwy.

Stroje karnawałowe dla dorosłych, zdjęcia

Inne warianty świątecznych obrazów

"Father Frost" lub "Snow Maiden" będą aktualne na temat świąt przez noworoczne karnawałowe kostiumy. Taki obraz składa się z futra i kapelusza: zarówno pierwszy, jak i drugi element kostiumu jest wykonany na podstawie wzoru kilku części składowych.

Najpierw strój jest wykonany: z gęstej i ciepłej tkaniny wyciąć cztery połówki kombinezonu (przód i tył). Zszyj je ze sobą, pozostawiając wolny szew przedni: będzie ozdobiony futrem i uzupełniony klamrami.

Po przygotowaniu podstawy kostiumu przejdź do rękawa wykonanego na indywidualne wzory - i dopiero po pełnej gotowości przyszytej do futra.

Teraz możesz przejść do obroży. Kostiumy dla dorosłych w stylu Santa Claus i Snow Maiden można uzupełnić stójką, zwykłym futrzanym kołnierzem lub szerokim kołnierzem, który spoczywa na ramionach.

Nie zapomnij o czapce: na zdjęciu - przykład tego elementu stroju noworocznego Mikołaja dla dorosłych.

Niezwykłym pomysłem na noworoczny kostium dla dorosłych jest Królowa Śniegu. Podobnie jak w przypadku stroju Snow Maiden, musisz zaopatrzyć się w lekki materiał w "zimowych" odcieniach. Pożądane jest, aby taki strój mienił się pod światłem, więc nie ingeruj w cyrkonie, srebrne wstążki, koralik, detale folii i deszczu.

Dorosły kostium Królowej Śniegu, przedstawiony na zdjęciu, wykonany jest z dwóch części sarafanowego wzoru. Do głównych, z długim rękawem, wstępnie zdobionym cekinami, zszywane są razem, a także kołnierz wykonany z wielowarstwowej lekkiej tkaniny i wytrzymałego materiału (karton pokryty tkaniną pozostaje).

Suknia z dorosłego karnawałowego kostiumu królowej może być wykonana z tektury i folii.

Noworoczny garnitur dla dorosłych własnymi rękami, zdjęcie - szybko i pięknie

Kostiumy zwierząt

Tematyczne sukienki przedstawicieli fauny - jeden z najbardziej popularnych pomysłów karnawałowych. Możesz na przykład zrobić dla siebie kostium na Nowy Rok dla dorosłego kutasa. Składa się z głównego stroju (najczęściej oddzielnego), bujnego ogona i nakrycia głowy z dziobem.

Zacznij przygotowywać się do szycia kostiumu karnawałowego dla dorosłych z wybranym materiałem. Aby uzyskać jasny obraz, zalecamy użycie tkaniny w kolorach żółtym, zielonym, pomarańczowym i czerwonym. Na podstawkę weź zwykłe spodnie i koszulę: później można je uzupełnić stylowym paskiem, kołnierzem i mankietami.

Oddzielnie ogon ogona koguta. W przypadku stroju noworocznego dla dorosłych kutas potrzebuje kilku dużych kawałków różnokolorowej tkaniny. Ponieważ ogon powinien utrzymywać prawidłową pozycję, zalecamy wybranie wykrochmalonego materiału lub gęstego filcu. Kształt każdego elementu ogona jest dołączony osobno, po czym wszystkie detale są zszyte razem - i zamocowane na skafandrze.

Ostatnim etapem jest stworzenie nakrycia głowy. Jako podstawę weź zwykłą okrągłą czapkę: po zszyciu bazy, przymocuj domowy dziób i grzebień na tkaninie.

Teraz, kiedy już wiesz, jak zrobić noworoczny kostium dla koguta dla dorosłych, nietrudno przełożyć na rzeczywistość obraz kurczaka, ponieważ te stroje są pod wieloma względami identyczne. W przypadku stroju karnawałowego dla dorosłych, kurczak powinien wziąć kilka jasnych tkanin, które trafią do spódnicy i bluzki z falbankami, a także nakrycia głowy.

Przy okazji, aby bardziej realistyczny kostium karnawałowy dla dorosłego kurczaka i koguta można uzupełnić piórami i elementami sztucznego futra.

Kostium dla dorosłych małp z własnymi rękami dla korporacji najczęściej odbywa się razem. Dlatego nie można obyć się bez papierkowej roboty według standardów tego, kto nosi ten strój. Głównym materiałem jest ciepła i miękka tkanina o brązowym odcieniu. Na rękach przygotuj rękawiczki na stopach - odpowiednie do kolorowych legginsów lub skarpet.

Głównym elementem kostiumu małpy dla dorosłego będzie kapelusz, uzupełniony małymi uszami, a także długi ogon z ozdobnego futra.

Kostium noworoczny, dorosły, własnymi rękami, zdjęcie

Dla tych, którzy chcą wyglądać jasno i radośnie w Nowy Rok, polecamy kostium dla dorosłych lisa. Jako podstawa takiej sukienki wystarczy wziąć pomarańczową sukienkę, a jeśli stworzysz obraz od zera - uszyć kombinezon na dowolnym istniejącym wzorze. Zdjęcie pokazuje przykład sukienki z sukienką zamieniającą się w kaptur: ta opcja będzie wygodna dla tych, którzy planują dużo się ruszać (tańczyć, brać udział w konkursach), ponieważ nakrycia głowy nie zejdą z głowy.

Uszy Fox można wykonać kilkoma metodami. Najbardziej udaną opcją jest gęsta tkanina lub futro: nie jest wcale konieczne, aby były zbyt duże, aby bez dodatkowych podstaw one się utrzymywały. Często uszy powstają na bazie tektury, a także drutu, ozdobionego bujnym deszczem o odpowiednim odcieniu.

Nie zapomnij również o ogonie. Powinien być miękki i puszysty: dobrym rozwiązaniem będzie futro, służące do ozdabiania innych elementów stroju.

Kostiumy dla dorosłych w Nowym Roku, zdjęcie

Wiele osób uważa jeden z najbardziej złożonych kostiumów karnawałowych dla dorosłych w sukience zwierząt. Jeśli dolna część obrazu jest łatwa do zszycia z jakiejkolwiek ciepłej tkaniny, to na górze, a mianowicie - na grzywie, może to zająć dużo czasu. Ale na początek lepiej zdecydować się na materiał, który sprawi, że kostium lwa dla dorosłego będzie realistyczny.

Co możesz użyć:

  • dekoracyjne futro. W takim przypadku wystarczy przyszyć go do obramowania domowego nakrycia głowy. Pamiętaj, że futro powinno być tak miękkie i bujne, jak to możliwe;

Ponadto, aby zachować obraz, można kupić gotową lewą maskę, a nawet futrzany kapelusz. Ale lepiej jest spędzić czas - i zrobić oryginalny strój własnymi rękami: tylko w ten sposób podkreślisz swoją indywidualność.

Omówimy jeszcze kilka pomysłów na noworoczny kostium dla dorosłych. Możesz zaskoczyć zarówno dzieci, jak i dorosłych z wakacji za pomocą "magicznych" obrazów. Dla mężczyzn odpowiedni będzie strój z czarodziejskim dżinem, a dla dziewcząt - dobra wróżka.

Kostium ginu na własną rękę może wyglądać inaczej. Z gęstej tkaniny wypchanej bawełną od środka można stworzyć realistyczny charakter. Ale do tego potrzebny jest odpowiedni wzór i będziesz musiał dodać niebieską farbę do twarzy, aby uzupełnić taki obraz.

Ponieważ niektóre są przygotowane do takiego przekształcenia, bardziej odpowiednie dla dorosłych, stroje karnawałowe dla Nowego Roku będzie obrazem genie we wschodniej kostium. Jego komponenty - koszula z obszernymi rękawami (korzystnie - Światło kolorowe), szerokie spodnie, zwężone dolne, buty i zawinięte z ostrym końcem, jasne kurtki, malowane wzory i ozdobione kamieniami, a także turban z tkanin i biżuterii.

Kostium dla dorosłych wróżek będzie składał się z sukienki i skrzydeł. Ponieważ postacie te wyglądają inaczej w baśniach, nie ma zasadniczej różnicy w długości stroju. Skoncentruj się na specyfice wydarzenia, na które masz zamiar się przebrać.

Do wizerunku wróżki nadaje się także sarafan: najłatwiej zrobić na podstawie wzoru papieru. Pozorne rękawy można wykonać z tiulu, tiulu lub innej lekkiej, półprzezroczystej tkaniny.

Lekki materiał jest również wymagany do skrzydeł: pociągnij za drut wykonany w postaci skrzydeł, wybranego materiału - i przymocuj za pomocą zszywacza lub nitek. Na skrzydłach można uszyć koraliki i rozróżnić krawędzie deszczem lub serpentynami.

Noworoczne kostiumy dla dorosłych własnymi rękami, zdjęcie

Obraz wróżki, jeśli chcesz, uzupełnij kapelusz o wydłużoną czapkę, a także czarodziejską różdżkę. To akcesorium wykonane jest ze zwykłego ołówka, owiniętego taśmą lub folią. Na koniec przymocuj małą gwiazdkę lub serpentynę.

Jeśli już zacząłeś przygotowywać się na święta, spójrz na zdjęcia noworocznych kostiumów dla dorosłych i przeczytaj najciekawsze warsztaty. A potem otrzymasz jasny i niezapomniany obraz, który pozwoli na zapamiętanie tego dnia przez długi czas.

Oryginalne pomysły na proste i piękne karty Nowego Roku własnymi rękami: zdjęcie, wideo, MK

Nowy Rok wzory płatków śniegu z papieru do cięcia: wydrukuj najlepsze schematy do wystroju domu

Wykonujemy maski karnawałowe własnymi rękami: szablony papieru dla najlepszych zdjęć

Na święto Nowego Roku, nowe przygotowania, jasne stroje, wesołe wakacje. Kostiumy są najbardziej różnorodne, w zeszłym roku mieliśmy kostiumy gnomów i śnieżnobiałych, dziewczyny w pięknych sukienkach balowych, chłopcy w kostiumach gnomów.

Nowy Rok to święto, które świętuje cały świat, można go świętować w rodzinie lub w firmie. Często napotykasz sytuację, w której potrzebujesz prostego oryginalnego stroju. Artykuł jest bardzo interesujący i daje wiele wyobrażeń na temat tego, jaki strój można przygotować na nowy rok. Ale jeśli jesteś osobą uniwersalną, możesz zaskoczyć wszystkich i zrobić sobie choinkę, ale nie z ubrania, ale z papieru lub gazet. Zrobiłem taki kostium, a podczas sylwestra odebrałem nagrodę. Mój garnitur był bardzo entuzjastyczny i powiedział, że był oryginalny. Zaskocz cudy, musisz się spełnić.

Raz w pracy dla Nowego Roku kulisami trzy bardzo duża suma ciocia nasi pracownicy ubrani w stroje płatki śniegu i zaczął krążyć wokół choinki do piosenki „Białe płatki śniegu spadły rano ...” - to była prawdziwa sensacja)) Te chłopaki nie są zbyt leniwi i przygotowali same stroje, naszywane na białą obcisłe bluzki, białe rajstopy i bujne spódnice zszywały się i tworzyły na końcach patyki z płatkiem śniegu. Stworzyli noworoczny nastrój dla siebie i swoich kolegów. Tego dnia były inne kostiumy karnawałowe, ale w duszy znalazła się "śnieżynka"!

Noworoczne kostiumy dla dorosłych

Proste Noworoczne kostiumy dla dorosłych na nowy rok

Najprostszą i najwygodniejszą wersją skafandra jest użycie maski. Ukrywa twarz, sprawia, że ​​obraz jest tajemniczy, ale nie wymaga skomplikowanych manipulacji. Nowoczesne maski mogą być po prostu dekoracyjne, ozdobią twarz. Istnieją maski do odgrywania scenek, na przykład kot, małpy lub potwory.

Za kilka minut możesz zrobić maskę własnymi rękami. Aby go stworzyć, potrzebujesz tektury, koronek, cekinów i koronki.

Najpierw trzeba wyciąć maskę z tektury. Kształt może być inny, ważne jest, aby zrobić symetryczny rysunek za pomocą ołówka, a następnie wyciąć powstały detal.

Na tekturowej masce wklejamy koronkę. Zaleca się zastosowanie draperii, aby uzyskać bardziej obszerną konstrukcję. W razie potrzeby można najpierw zamaskować maskę za pomocą kolorowej ściereczki, a następnie dodać koronkę.

Udekoruj gotowy produkt polecany jest brokat, deszcz lub drobny błysk. W przypadku stroju noworocznego lepiej jest użyć jasnych kolorów i wielu wspaniałych szczegółów.

Do gotowej maski należy uszyć sznurówki, które poprawią ją na twarzy. Możesz stworzyć maskę na patyku, którą zawsze trzymasz za rękę. Ta część kostiumu wygląda elegancko, ale nie zawsze wygodnie.

Na patyku można wykonać nie tylko maskę na oczy, ale także zabawne kółka, okulary lub usta. Są również po prostu wycięte z kolorowego kartonu. Te detale doskonale udekorują zdjęcie, sprawiają, że wakacje są ciekawe i ciekawe.

Aby utworzyć Nowy rok kostium małpy własnymi rękami, Możesz także zrobić maskę. Powinno być na wszystkich twarzach. Trzeba tylko wyciąć podstawę szablonu i ozdobić ją kolorami, ołówkami lub tkaniną.

Możesz przymocować maskę na koronce lub patyku. Możesz uzupełnić kostium zabawnymi uszami, które są przymocowane do obręczy.

Strój noworoczny własnymi rękami z improwizowanych materiałów

Najprostszym obrazem karnawału jest płatek śniegu lub zima. Można to zrobić na różne sposoby, wystarczy pokazać wyobraźnię. Na przykład, aby łatwo zrealizować taki obraz, używając pięknego makijażu.

Białe cienie, olbrzymia ilość połysku, cyrkonie i ornamenty wyróżnią każdą kobietę z tłumu. Ubrania w tym samym czasie mogą być wszystkim: od stylowego garnituru do wieczorowej sukni. Dodatkowym dodatkiem będzie diadem lub korona. Kup, może być na niskim poziomie cena w dowolnym sklepie z zabawkami lub zrobić samodzielnie.

Korona wykonana z papieru jest łatwa do stworzenia ze zwykłego kartonu. Zasada jest podobna do tworzenia maski. Konieczne jest, aby wyciąć piękny kształt i ozdobić za pomocą tkaniny, koronki lub blichtr.

Stwórz koronę dla Kostium dla dorosłych noworoczny zimowy można i z koralikami. Wideo w tym artykule opowiedz o tym.

Noworoczny kostium dla dorosłych może być bardzo prosty. Na przykład nowoczesna Śnieżna Panna może być wykonana przy użyciu jasnej czapki. Kapelusz bożonarodzeniowy jest łatwy do znalezienia w grudniu w każdym sklepie. Własnymi rękami możesz coś takiego uszyć, instrukcja do produkcji jest bardzo prosta.

Aby stworzyć kaptur, potrzebujesz wykończenia z czerwonej tkaniny o grubości 40 cm i białego futra do wykończenia. Na wzór trzeba wyciąć materiał, przyszyć go z jednej strony i zgiąć go od dołu. Krawędzie powinny być ozdobione blichtrem lub białym futrem. Czubek czapki zdobi pompon.

Aby uzyskać pełny kostium Snow Maiden, musisz udekorować czerwoną sukienkę śnieżnymi detalami. Na przykład spód i wycięcie ubioru są uszyte z białego futra, takiego samego jak na czapce. Przeszukuj szczegóły ręcznie, po Nowym Roku będą one łatwo usuwane.

Więcej kostiumów będzie wyglądać bardziej erotycznie, jeśli uzupełnisz go czerwonymi pończochami. Pasujące i legginsy w paski, ale musisz poprawnie łączyć kolory i wybrać produkt również czerwony i biały.

Stwórz obraz Królowej Śniegu z łatwością za pomocą białej peleryny. Może być uszyta z miękkiej tkaniny, ważne jest, aby była wykonana z szerokim kapturem, aby wyglądała harmonijnie. Pod płaszczem przeciwdeszczowym zaleca się nosić białą sukienkę ozdobioną cyrkoniami.

Strój małpy na nowy rok własnymi rękami

Noworoczny kostium dla małpki dorosłego znalezione w sklepach jest trudne. Tak, i cena może być bardzo znaczący. Właśnie dlatego ułatwia to pracę w domu. Ważne jest, aby podkreślić cechy małpy, więc było jasne, jaki rodzaj postaci pojawił się na imprezach. Małpa ma długi ogon, duże wystające uszy i zabawne nawyki.

Ogon można łatwo wykonać ze zwykłych rajstop kapronowych, które można wypchać jakimś materiałem. Jeśli umieścisz drut wewnątrz, ogon zachowa pewien kształt, ale jednocześnie będzie bardzo niewygodnie siedzieć, za każdym razem, gdy będziesz musiał poprawić projekt.

Na głowie małpy możesz przyczepić uszy, naprawić je na zwykłej obręczy. Ale wystarczająca do pełnego kostiumu będzie zwykła maska. Kolejny szkic, który możesz wyciąć i ozdobić.

Stwórz własne ręce kostium nie jest trudne. To wymaga odrobiny wyobraźni, poręcznych materiałów i makijażu. A kostium okaże się wyjątkowy i będzie o wiele bardziej interesujący niż to, co można znaleźć w sklepach.

Stroje dla dorosłych na Nowy Rok

Galeria: Kostiumy dla dorosłych na Nowy Rok

Na dziś dorosłe kostiumy na Nowy Rok można kupić w sklepach internetowych lub zwykłych. Dorośli gamę świątecznych strojach w sklepach jest dość szeroka: można przekształcić do postaci z bajek i kreskówek, postacie z filmów, znanych aktorów, polityków i tak dalej ..

Stroje dla dorosłych na Nowy Rok są wybierane zgodnie z tematem uroczystej imprezy. Na przykład, jeśli planujesz na maskaradzie noworocznym z fantastycznych bohaterów, goście mogą ubierać się w stroje znanych bohaterów, takich jak Robin Hood, The Fairy księcia i księżnej, Królewna Śnieżka, Kopciuszek i inne.

Zawsze wysoko ceniony w kostiumowe obchody Nowego Roku - obrazy różnych zwierząt, zarówno prawdziwe, jak i wymyślone. Na przykład w nadchodzącym roku symbolem będzie czarny smok wodny, a kostiumy dla dorosłych na Nowy Rok w "smoczym stylu" będą bardzo istotne.

Niewinne anioły, uwodzicielskie diabły, atrakcyjne czarownice - takie stroje dla dorosłych na Nowy Rok lubią przedstawiać przedstawiciela płci pięknej. Popularne są także stroje Koty, Zaychikova, Wampiry, Duchy.

Stroje dla dorosłych na Nowy Rok - jasne i niezwykłe, ale kup gotowy garnitur - jest dość drogi, zwłaszcza, że ​​często nie będziesz musiał go nosić. Jak być, jeśli chcesz i błyszczeć świetny strój na imprezie noworocznej, a nie niszczyć własnej torebki?

W większości kostiumów dla dorosłych na Nowy Rok są charakterystyczne detale i akcesoria, co pozwala innym natychmiast określić, jaki rodzaj postaci ucieleśnia ten lub inny kostium. Na przykład, dla strojów zwierzęcych, uszy i ogony są charakterystyczne, a kolor stroju może odpowiadać kolorowi zwierzęcia.

Dla wróżek, na przykład, charakteryzuje się przezroczystymi skrzydłami, magiczne różdżki, przewiewne ubranie, dobrze, kapitan pirat łatwo identyfikowane przez „napiętego hat” a la Jack Sparrow i czarne łaty na jednym oku. Wystarczy wprowadzić kilka szczegółów charakterystycznych dla konkretnej postaci w jego noworocznym stroju, a on zamieni się w przystępną, fantazyjną sukienkę.

policjantów, marynarzy, pilotów, stewardes, strażacy, pielęgniarki - niektóre „kolorowe” zawód wręcz inspirowane tworzenie ciekawych kostiumów dla dorosłych na Nowy Rok. Aby stworzyć "budżetowy" kostium dla dorosłych w Nowym Roku o podobnym temacie, warto dbać o szczegóły: na przykład pałka i charakterystyczna czapka natychmiast poinformują innych, którzy w świąteczną noc postanowili zostać Kop.

Nawet inspiracja przy wyborze stroju dla dorosłych na Nowy Rok może służyć motywy narodowych strojów różnych narodów. Stąd popularne są stroje Cyganów, Indian, stylizowanych japońskich kimon, niemieckich strojów ludowych, greckich strojów i oczywiście tradycyjnych strojów rosyjskich.

Stroje dla dorosłych na Nowy Rok - świetna okazja do świętowania sylwestra jest naprawdę świetna!

© 2018 strana-sovetov.com "Kraj rad"

Artykuły, tłumaczenia, obrazy i znaki handlowe należą do ich autorów i właścicieli. Przy częściowym przedruku materiałów obowiązkowo dofollow link do strony "Kraj Sowietów". Kopiowanie materiałów z witryny Kraj Sowietów w całości jest zabroniony.

Naruszenie tych warunków będzie uważane za naruszenie praw własności intelektualnej chronionych prawem i prawem do informacji.

Strona korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Mapa strony

Dodaj komentarz

78 − = 72