Nazwa kategorii

Gdzie wypożyczyć stare urządzenia za pieniądze

Gdzie wziąć stare urządzenia gospodarstwa domowego: punkty odbioru części zamiennych, programy utylizacji i wymiany

W Moskwie, kwestia gdzie oddać stare urządzenia dla pieniędzy, jest istotne dla bojowników o ekologicznego recyklingu elektroniki i są przyzwyczajeni do kupowania nowego sprzedać stare, aby zrobić miejsce. Nielegalne urządzenia są usuwane na składowisku odpadów. Konieczne jest samodzielne dysponowanie lub korzystanie z usług wyspecjalizowanych serwisów.

Gdzie możesz przekazać stary sprzęt za pieniądze

Pozbycie się niepotrzebnego urządzenia z zyskiem nie jest łatwym zadaniem, ale można je rozwiązać. Konieczne jest przejście od jego wymiarów i stanu. Funkcjonujący sprzęt powinien spróbować dołączyć nowego właściciela. Małe urządzenie można zabrać ze sobą i spojrzeć na kilka punktów w pobliżu domu. Złożoność jest reprezentowana przez masywne, niepracujące "potwory", ale sytuacja tutaj nie beznadziejne.

Małe urządzenia są zabierane przez warsztaty naprawcze. W tym celu przydatne, ale przestarzałe instrumenty mogą pojawić się lub przestaną działać. Zaleca się wcześniejsze skontaktowanie się z organizacją, na przykład: do Telemastera na 8 (495) 411-38-23, aby porozmawiać ze specjalistą. Jeśli jest zainteresowany tym modelem, uzgodnij cenę.

Duże jednostki gospodarstwa domowego mogą wykupić centra serwisowe w celu dokonania kolejnych napraw z odsprzedaży. Nie będzie wszystkich modeli, właściciel taniego sprzętu prawdopodobnie zostanie odrzucony. Centrum serwisowe "24 master" dla pralki "Siemens" lub "Bosch" może dawać od 0,5 do 2,5 tysiąca rubli, to zależy od stanu techniki. Pilność konkretnej marki i modelu powinna być wcześniej określona numerem: +7 (495) 723-37-22.

Zakup starych urządzeń gospodarstwa domowego w stanie gotowym jest zorganizowany w sklepach ze zniżką elektroniki użytkowej i towarów, z drugiej ręki. Ta metoda ułatwia znalezienie kupującego bez dodatkowego czasu. Sklepy Komisji akceptują tylko urządzenia bez zewnętrznych uszkodzeń. Witaj w dostępności instrukcji, pełnego zestawu akcesoriów.

Aby ocenić stopień korzyści ze sprzedaży rzeczy, możesz zadzwonić do sklepu kupna i sprzedaży pod numerem 8 (495) 215-14-15 w godzinach od 10.00 do 21.00. Tutaj kupują urządzenia, a nie stare modele (do 5 lat). Na przykład komputer imac w stanie idealnym przyniesie właścicielowi 500 rubli. Istnieje system wstępnej oceny wyposażenia przez telefon lub Internet.

Sieć sklepów "Zakup" zapewnia również wygodną usługę sprzedaży niepotrzebnego sprzętu: od urządzeń gospodarstwa domowego po optykę. Sklep oferuje klientowi niezależne ustalanie ceny towaru, a sprzedawca otrzymuje miesięczną prowizję w wysokości 10%. Orientacyjny koszt zostanie ustalony przez telefon: +7 (985) 773-02-93, możliwy jest okup na adres klienta.

Szybciej niż inne metody pomogą rozwiązać problem wyspecjalizowanych lombardów. Akceptują stary sprzęt za pieniądze, jeśli jest sprawny i bez widocznych wad. Szacuje się, że jest to 30-50% pierwotnej wartości rynkowej i zawiera umowę pożyczki, w której wskazany jest okres, po którym nieruchomość staje się własnością lombardu. Do złożenia depozytu wymagany będzie paszport.

Możesz skontaktować się z Master Lombard pod numerem +7 (495) 306-07-28. Tutaj będzie możliwe:

 • przeprowadzić badanie nieruchomości;
 • zarabiać pieniądze za towary bez opakowania, czeku lub niekompletnego pakietu.

Dotyczyło pytanie, gdzie przekazać starych urządzeń dla pieniędzy, firma „Korona lombardzie” oferty prosimy o telefon: +7 (495) 727-51-88 lub dostępu ją przez Internet, aby dostać nagrodę jak najszybciej. Determinanty do obliczania wartości:

Zdarza się, że technika nie wygląda jak asystent w życiu codziennym, ale jest kopią ze starej kolekcji. Starożytny odbiornik lub sowiecka radiolokacja nie ma już praktycznego, ale historycznego znaczenia. Dla rzadkość w kraju, wydany przed 1975 r. i dobrze zachowany, zaoferuje 350-3500 rubli. Analogicznie od zagranicznego producenta może kosztować nawet 9,5 tysiąca rubli za rzadki okaz. Miłośnicy, którzy dają dobrą cenę za przedmiot starożytności, znajdują się w zasobach internetowych, takich jak portal "Retrobazar".

Zakup wadliwego sprzętu gospodarstwa domowego na części zamienne

Usługi naprawcze rozbierać zepsute urządzenia gospodarstwa domowego. Specjaliści wyodrębniają szczegóły, które znajdą zastosowanie w kolejnych pracach. Oficjalnie warsztaty wykorzystują tylko nowe części zamienne, ale w praktyce również wymagają sprawdzonych elementów. Duże sumy nie działają tak, Ale niektóre korzyści z wyposażenia w stanie niedziałającym zostaną wyodrębnione.

Pieniądze na niedziałające urządzenia do części zamiennych są oferowane przez firmę "Zalogator", gdzie można dzwonić przez całą dobę: 8 (495) 769-10-31. Ci, którzy szukają, gdzie można wypożyczyć stare urządzenia gospodarstwa domowego za pieniądze, mogą je osobiście przynieść, gdy są wygodne. Specjalista przeprowadzi kompetentną ocenę bezpośrednio na miejscu, omówi szczegóły umowy, wskaże, które warsztaty zostaną wysłane komputerowo lub inne części, i da pieniądze.

Porada: nie należy nosić zepsutych urządzeń gospodarstwa domowego na raz. Osobiście porozmawiaj z mistrzem, czy potrzebuje takich części zamiennych. Z przyjemnością przyjmie rozbite telewizory, tablety i sprzęt biurowy w organizacji «Zakup Technics». Przez telefon +7 (985) 762-62-16, mistrzowie przeprowadzą przybliżoną wycenę ceny, a kurier przybędzie o uzgodnionym czasie z pieniędzmi i zabierze sprzęt.

Jeśli nie znaleziono odpowiedniego miejsca, w którym korzystne byłoby oddanie starych urządzeń gospodarstwa domowego za pieniądze, warto zaoferować zbieraczom złomu. Jedno urządzenie kosztuje trochę, opłaca się przekazać kilka rodzajów urządzeń jednocześnie. Rzeczywisty koszt maszyna do szycia - nie więcej niż 1000 rubli za reklamy typu "Kupię maszynę do szycia w każdych warunkach", a także bezpłatne miejsce po usunięciu zbędnej rzeczy.

można zadzwonić bezpośrednio do specjalnego punktu zbiórki złomu (krajowego), na przykład, Ltd. „Ferro-INVEST” przez telefon (968) 825-27-95 (połączenia są odbierane na dobę, siedem dni w tygodniu). Eksperci przybędzie w dowolnym obszarze Moskwie w dogodnym czasie dla klienta w ciągu dnia i będzie wykupić dużych pojazdów siebie (lodówka czy zmywarka), w przeciwieństwie do innych punktów odbiorczych.

W firmie "Almet" nosić sam, jeśli jest mniej niż 10 ton. Ale tutaj dobra cena: 8,5 tys. Rubli za tonę metalu. Dyskusja na temat dostawy może być numerem 8 (919) 663-08-35.W przypadku lodówki o wadze 30-80 kg można uzyskać 120-780 rubli przy dostawie własnej. Do pralki - 250-640 rubli, biorąc pod uwagę kadłub, miedź i bęben ze stali nierdzewnej.

Wideorejestratory, urządzenia komunikacyjne i inna elektronika zawierają cenne metale:

Program recyklingu urządzeń gospodarstwa domowego

Prawo zabrania usuwania zużytych urządzeń w pojemniku na odpady komunalne lub wywiezionych z miasta, pozostawiając je na składowisku. Aby nie zapłacić grzywny, trzeba będzie poszukać gdzie wypożyczyć stare urządzenia kuchenne za pieniądze. Usługi recyklingu sprzętu gospodarstwa domowego są świadczone przez firmy organizujące demontaż i demontaż starych maszyn wielkogabarytowych do części do przetworzenia.

Możesz skorzystać z usług firmy, aby kupić niedziałające jednostki, przekazać uszkodzony sprzęt za pieniądze w ramach programu recyklingu. Odnoszą się do firmy może być „Złom-Mobil” (+7 (495) 215-03-55) lub „Złom-pro” (+7 (968) 605-20-85), którzy oferują przyjść na adres klienta i zapłacić cenę, do 10 tysięcy rubli, właściciel, zapewniając bezpłatny eksport.

Wymiana starego sprzętu na nowy w sklepach AGD

Handel jest rozwiązaniem problemu. Duży sklep "Eldorado" regularnie organizuje akcje wzywające do dostarczania niepotrzebnych śmieci: kuchenki mikrofalowe, sprzęt fotograficzny i biurowy, małe gadżety. Firma oferuje wymianę śmieci ze zniżką dla kupujących nowy produkt z tej samej sekcji, osiągając 20%. Takie wydarzenie jest organizowane co sześć miesięcy.

Sieć sklepów "Technosila" sugerująca, gdzie przekazać zepsuty sprzęt AGD za pieniądze, zmieniła wielkość rabatów. Każdy kupujący otrzymuje je w zależności od kwoty pobranej w czeku. Obniżka ceny waha się od 5 do 20%. Stare urządzenie gospodarstwa domowego dowolnego rozmiaru i kategorii podlega wymianie. Kupujący, który kupił nowy sprzęt z dostawą, stary z domu zostanie zabrany bezpłatnie.

Sprzedaż starego sprzętu po niskich cenach za pośrednictwem Internetu

Wartość pomocy domowej zmniejsza się z czasem. Za pieniądze symboliczne możesz sprzedać telewizor i mikrofalówkę, żelazko. Zdjęcie jednostki z napisem "self-delivery", umieszczone na stronach reklam, działa dobrze. Nawet lodówka dziadka jest wymieniana na wieczór w cenie do 8set rubli, a słaby, ale pracowity 20-letni laptop znajduje nabywcę za prawie tysiąc rubli w środku dnia.

Gdzie wynająć stary telewizor za pieniądze

Firma "Technics +" zgadza się odbierać znudzony telewizor po wstępnej aplikacji telefonicznie +7 (499) 322-28-86 lub na stronie internetowej firmy przez całą dobę. Dla działającej firmy elektronicznej oferuje na ręce od 100 do 10 tysięcy rubli w zależności od rodzaju i stanu urządzenia. Firma może bezpłatnie zakupić lub zutylizować niedziałający sprzęt.

Dlaczego nie można po prostu wyrzucić telewizora

Przenoszenie starych śmieci na śmieci może oznaczać narażenie środowiska na elementy chemiczne zawarte w starej rurce obrazowej. A to:

Jak zarabiać, sprzedając stare urządzenia gospodarstwa domowego?

Gdy balkon nie jest już w stanie pomieścić starą pralkę, w kraju, a więc wszystkie wyłożone lodówki, svezennymi do wszystkich krewnych, aw garażu samochód obok stosu radzieckich telewizorów, które są tak przykro wyrzucić, nadszedł czas, aby walczyć polach syndrom i refleksji na powierzchni omiatania . Zdajemy sobie sprawę, że cała ta technologia została przejęta przez back-łamanie pracy, więc nie będziemy doradzać tylko nieść tę kupę metalu do najbliższego kosza. W rzeczywistości, stare urządzenia mogą przynieść trochę pieniędzy, jeśli znajdziesz tam, gdzie możesz je wynająć po korzystnej cenie.

Dlaczego program recyklingu nie wchodzi w grę?

technologia przetwarzania - to nie tylko sposób, aby pozbyć się spuścizną niepotrzebnych rzeczy, ale również program mający na celu utrzymanie naszego środowiska w odpowiednim warunku istnienia. Czy wiesz, że wiele detali urządzeń gospodarstwa domowego musi być przekazanych do punktu utylizacji, co jest wskazane w instrukcji obsługi? klimatyzatory, telefony komórkowe, wszystko, co zawiera schemat i płyta nie powinna po prostu wyrzucić na wysypisko, a elementy te nie mogą być poddawane recyklingowi jedynie w coś użytecznego, ale będzie również negatywny wpływ na środowisko, jeśli dla nich tak nikt uważaj. Ale gdzie możesz to wszystko wziąć?

Niestety, ze względu na znaczenie i rozpowszechnienie programu wykorzystania maszyn w Rosji, będziesz musiał cierpieć, jeśli nadal chcesz przyczynić się do spokojnej przyszłości nowych pokoleń. Po pierwsze, nie wszystkie miasta mają specjalne przedmioty do wykorzystania sprzętu, a nawet w mieście z milionem mieszkańców może być problem z odnalezieniem takiego biura. Po drugie, właściciel musi zadbać o wszystkie koszty recyklingu: dostawa i sam proces mogą kosztować dużo pieniędzy. No cóż, w końcu nikt ci za to nie zapłaci, a ty oczywiście nie zacząłeś czytać tego artykułu. Dlatego odłożymy opcję recyklingu do momentu, w którym wejdziemy w ducha "zielonego" ruchu, i rozważymy znacznie więcej opcji handlowych, aby uzyskać przynajmniej trochę pieniędzy.

Miejsca, w których Twoje śmieci będą szczęśliwe

Powiedzmy od razu: nawet stosunkowo nowe urządzenia domowe będą trudne do załatwienia za co najmniej połowę ceny. Problem polega na tym, że nowe modele są publikowane coraz szybciej, a luka w jakości i rozwoju telewizorów, lodówek i urządzeń zwiększa się skokowo. Mimo to, szansa na otrzymanie z wydawanych rzeczy przynajmniej trochę pieniędzy jest dość duża: wszystko zależy od tego, gdzie ją wziąć, w jakim jest stanie i ile ma lat.

Jeśli właśnie zdecydowałeś się kupić nowszy model telewizora lub lodówki, ale nie potrzebujesz starej technologii, a jednocześnie pracujesz absolutnie, znalezienie nowego właściciela będzie łatwe: przy odpowiednim koszcie produktu, wieczorem pojawi się ktoś, kto będzie chciał odebrać stara technologia do jego daczy, do hostelu lub do wioski. Ale to jest, jeśli wiesz, gdzie umieścić reklamę.

Wszystkie tego typu transakcje są teraz dostępne online, co jest bardzo wygodne, a sprzedawanie działającego sprzętu nie wymaga nawet szukania wyspecjalizowanych witryn: wystarczy dowolna witryna z reklamami dla Twojego miasta. Może to być pchli targ "VKontakte", "Avito" lub portal miejski: na dobrą rzecz w przystępnej cenie można ustawić całą kolejkę!

Wiele sklepów z narzędziami okresowo organizuje wymianę starych urządzeń na nowy, a jeśli monitorujesz takie oferty, nie możesz po prostu przekazać starej lodówki lub telewizora, ale także zyskać z zyskiem nowego!

Możesz zostawić coś pracy w lombardach: jeśli nie chcesz myśleć o sprzedaży w ogóle, możesz zabrać ze sobą stary sprzęt.

Postaraj się zrobić kilka zdjęć sprzedanej rzeczy: reklamy bez wizualnego wzmocnienia informacji zawsze mają mniej wyświetleń, co oznacza, że ​​Twoja szansa na szybkie pozbycie się starej technologii będzie znacznie mniejsza.

 • Stosunkowo nowa zepsuta technologia

Czy masz dość świeżą technikę, której naprawa jest niemożliwa lub nieuzasadniona? Wtedy masz szansę przekazać taką lodówkę lub telewizor do demontażu: wiele warsztatów naprawia i odsprzedaje takie urządzenia lub używa odpowiednich części do naprawy innych rzeczy. Tutaj, im nowsza zepsuta rzecz, tym lepiej, ale możliwe, że potrzebne będą również części ze starej Atlanty. Strona marketingu jest taka sama: mistrzowie monitorują witryny takie jak Avito, szukając modeli, których potrzebują, ale jeśli znasz konkretny warsztat naprawczy sprzętu domowego lub prywatnego rzemieślnika, możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio.

Stary telewizor można sprzedać za 50 tysięcy rubli, ale tylko wtedy, gdy jest to model z lat 50-tych, co więcej, jest pożądany w działaniu! Będziesz także chwytał swój stary sprzęt dłońmi: nie będziesz musiał go nigdzie zabierać. Być może jest to twój stary zakurzony sklep ZIL, który zajmie jego miejsce od jakiegoś kolekcjonera lub miłośnika starożytności, a tym samym wniesie znaczną ilość pieniędzy do byłego właściciela.

Nie wszystko, co jest bliskie waszemu sercu, można uznać za rzadkość. Rozumiemy, że przyzwyczaiłeś się do tego starego telewizora z dzieciństwa z całego serca, ale teraz nie jest już konieczne dla nabywców części zamiennych, a kolekcjonerzy jeszcze go nie interesują. Więc albo zanieś go do kosza, albo poczekaj, aż stanie się historią.

Stara lodówka wygląda bardziej jak kupa metalu i nie przedstawia żadnej funkcjonalnej czy nawet historycznej wartości? Następnie możesz zabrać go do punktu odbioru złomu. Tak, wpływy raczej nie będą wystarczające, by kupić coś wartościowego, ale chcesz przekazać technikę daleko, nie pierwszą świeżością. Jedyną rzeczą jest, że ta opcja wiąże się z dość dużą ilością metalu: być może trzeba będzie znaleźć odsprzedawcę, który zbiera złom metalowy, a następnie poddaje się hurtowni.

Nawet najbardziej brzydka telewizja lub lodówka może być potrzebna komuś w absolutnie nieprzewidywalnych celach: czasami dane są potrzebne do obiektów sztuki i instalacji, a może reklama będzie widoczna dla początkującego inżyniera-projektanta. Jeśli się nie spieszysz, to w internecie możesz spróbować sprzedać niedrogo, nawet śmieci.

Łatwo jest zebrać trochę pieniędzy na stary sprzęt, a czasami kwoty mogą osiągnąć dziesiątki tysięcy rubli. Odpowiednio oceń stan swojej lodówki lub telewizora, umieść reklamę, a kupujący nie będzie czekać na Ciebie!

Dziewczyny, ciągle myślimy o codziennych problemach i zapominamy o sobie. Tak, mamy czysty dom, myjemy i myjemy rzeczy, zawsze jest coś do jedzenia. Ale miałem wrażenie, że mój mąż ma kochankę, prawdopodobnie z powodu mojej nadwagi. Tutaj patrzę na Olyę Cartunkov z KVN, co za głupiec straciła 30 kg w ciągu kilku miesięcy, a ja przestrzegałem jej diety, są już pierwsze wyniki - 10 kg. I natychmiast mój mąż zaczął zwracać większą uwagę na mnie w łóżku. Kogo obchodzi, jak schudłeś, Kartunkova może przeczytać tutaj. Mówię tylko, że pracownik sam się sprawdził.

i ich zapis

Pytania i sugestie: [email protected]

Uwaga, proszę! Kopiowanie materiałów na stronie jest możliwe tylko za zgodą administracji i z aktywnym linkiem do źródła.

Zbiór odpowiedzi na twoje pytania

Gdzie możesz oddać stare urządzenia domowe za pieniądze, a przynajmniej po prostu pozbyć się tych śmieci? Jeśli dziedziczenie trafi do mieszkania, prawie zagwarantowane jest, że będzie napędzane technologią z ostatniego tysiąclecia. I jak oczyścić swój nowy dom z tych wszystkich rzadkości?

Jeśli sprzęt służył swoim czasem i nie nadaje się do pracy, jest lepszy zutylizować w celu usunięcia. Ale tutaj jest kilka "pułapek":

 1. Nie otrzymasz pieniędzy.
 2. W Twoim mieście mogą nie znajdować się centra recyklingu.
 3. Będziesz również zobowiązany do zapłaty za proces recyklingu.

Zwykle każdy jest zainteresowany pytaniem finansowym. Więc oddanie sprzętu do recyklingu jest sposób, aby pomóc środowisku, a nie uzupełnić budżet. Przeciwnie, trzeba będzie przeznaczyć niewielką kwotę na pracowników.

Techniki będą brane z dowolnego miejsca, które określisz, jeśli chodzi o duże rzeczy, jest to bardzo wygodne. Żadne koszty dla ładowaczy to także niewielka zaleta w karmie w postaci pomocy dla naszej planety. Ośrodki utylizacji można znaleźć za pomocą sieci lub help desk, w małych miastach mogą one nie być.

W tym przypadku dążymy do poprawy naszego finansowego dobrobytu, poświęcając opiekę nad otaczającą przyrodą.

Przekazać stary sprzęt na złom?

Najprostszą opcją jest przekazanie sprzętu na złom. Każde urządzenie zawiera pewną ilość metali nieżelaznych, ale proponowana kwota nie sprawi ci przyjemności. Zwłaszcza jeśli chodzi o stosunkowo nowe i małe urządzenia. Wyciągając go na złom, dostajesz pensa.

Centra recepcyjne są dostępne w każdym mieście, prawie na każdym podwórku. Przejdź przez kilka, zainteresuj się cenami i porównaj dane. Nie zawsze korzystne jest przyjmowanie w najbliższym ośrodku recepcyjnym.

Poniżej znajduje się przybliżony cennik zakupu złomu przez organizacje:

Już wspomniano, że stara telewizja sprawi przyjemność właścicielowi 2-3 kg miedzi, ale przy chłodziarce lepiej być ostrożniejszym. Zawierają freon - jeden z użytecznych wynalazków XX wieku. Czynnik chłodniczy pobiera ciepło z produktów i przekazuje je do środowiska, co przyspiesza proces chłodzenia i zamrażania. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie na chwilę - substancja jest toksyczna. Jego przeciek nie doprowadzi do wyzdrowienia, jeśli nie znasz funkcji urządzenia, lepiej nie trzymać się go jeszcze raz. Będziesz pracował na lekach przez długi czas. Dlatego opcja recyklingu nie jest tak bezsensowna, jak mogłoby się wydawać.

Opcje budżetowe dla warstw budżetowych społeczeństwa.

A jeśli urządzenia są całkiem sprawne, po prostu nie wyglądają zbyt dobrze i nie mogą się pochwalić modnym wyglądem? Zawsze znajdą się tacy, którzy chętnie je od ciebie kupią. Niekoniecznie będą to miłośnicy starożytności, ludzie, którzy rozpoczynają samodzielne życie, nie zawsze są gotowi na kosztowny sprzęt. Studenci w hostelach z radością kupią sobie stare:

Ceny można porównać tam, aby uzyskać przybliżony pomysł, ile można się spodziewać. Fora są bardzo wygodne pod tym względem, prawie na wszystkich jest sekcja "Pchli targ9raquo; lub coś w tym stylu. A w sieciach społecznościowych są całe społeczności, z dziesiątkami i setkami tysięcy uczestników, gotowych zaoferować normalną cenę za twoją starą technikę.

Wśród klientów będą nie tylko studenci, wiele młodych rodzin również musi zadowolić się małymi, nie mówiąc już o biednych. Otwórz swoją witrynę lub zaangażuj się w coś podobnego, co nie ma znaczenia, istnieją już dobrze znane witryny.

Kolektory nie ominą elektroniki.

Przy okazji, około miłośnicy starożytności. Czysto psychologicznie trudny do sklasyfikowania techniki antyków. A większość sprzętu w starych mieszkaniach - w czasach sowieckich, ma około 30-40 lat. Ale tak się złożyło, że niektóre urządzenia zostały wydane na ograniczonej imprezie, inne są prawie niemożliwe do znalezienia w dobrym stanie. To sprawia, że ​​stary zakurzony telewizor to nie tylko kupa metalu, ale Rzadkie znalezisko dla każdego kolekcjonera.

Tworzenie kolekcji to droga przyjemność i bonus dla nas w postaci nieoczekiwanie dobrej ceny. Znajdź portale tematyczne dla miłośników nie jest trudne, trudniej znaleźć coś naprawdę interesującego na sprzedaż. Większość sprzętu produkowano w dużych partiach, licząc na masę konsumentów. Znajdź naprawdę wyjątkowe rzeczy - powodzenia.

Jeśli chodzi o meble i antykwariaty, jeśli mieszkanie jest z czasów radzieckich, nie możesz nawet tracić czasu i czasu innych. Koneserzy naprawdę starych wnętrz nie doceniają szczególnie okresu sowieckiego, meble przedrewolucyjne będą bardziej do gustu.

Wynajmujemy sprzęt AGD do części zamiennych

Technika nie jest zbyt stara, ale w stanie niedziałającym? Znajdź centra napraw, zadzwoń i zapytaj o koszt naprawy. Jeśli nie jesteś zainteresowany przywróceniem zdolności do pracy, Poproś rozmówcę, aby kupił urządzenie "na części zamienne". Kilka takich połączeń i masz gwarancję, że znajdziesz kupca, i możesz porównać cenę.

To prawda, że ​​istnieje aspekt moralny. Teoretycznie podczas naprawy należy stosować nowe części zamówione u dostawcy. Z gwarancją i wszystkimi tego rodzaju rzeczami. W naszym przypadku centrum usług zostanie zapisane i może zawieść klienta. Ale to zależy od ciebie.

Wiedząc, gdzie wynająć stare urządzenia gospodarstwa domowego za pieniądze, nie można liczyć na solidne dywidendy. Każda pozycja ma swoją własną żywotność i stawkę amortyzacji. Im bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, tym gorsze dla nas są te wskaźniki. Czasami łatwiej jest dać za darmo tym, którzy naprawdę tego potrzebują.

Wideo: recykling starych technologii

Następnie polecamy obejrzeć ciekawe wideo, które mówi, co robią ze swoimi urządzeniami domowymi w Japonii:

 • Zbiór odpowiedzi na twoje pytania

  Korzystanie z materiałów witryny jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela praw autorskich. Informacje na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią wskazówki do działania. Przed zastosowaniem recepty zawsze należy skonsultować się z lekarzem.

  Znalazłeś błąd? Daj nam znać! Wybierz i naciśnij Ctrl + Enter. Dziękuję

 • Dodaj komentarz

  + 72 = 79